top of page

MODERNÍ A SNADNO POUŽITELNÝ 3D NIVELAČNÍ SYSTÉM

JEDNODUCHÝ A DOSTUPNÝ SYSTÉM

UNICONTROL 3D je snadno použitelný a moderní nivelační systém pro všechny typy rýpadel. Hlavní myšlenkou systému je sázka na jednoduchost ovládání  a dostupnost pro všechny dodavatele.

Systém nabízí strojníkům přehledné a snadno ovladatelné rozhraní, takže mohou práci dokončit rychleji, přesněji a menšími nároky na podporu.

SNADNO OVLADATELNÝ A PŘESTO VÝKONNÝ SOFTWARE

UNICONTROL 3D dává strojníkům veškeré informace potřebné pro jejich samostatnou práci, pro kopání výkopů a příkopů, rovnání terénu a svahů. To vše bez pomoci pomocníků měřících výšky, geodetů nebo stavbyvedoucích.

S bagry vybavenými systémem UNICONTROL 3D dokončíte práci napoprvé správně, bez zbytečných  předělávek. Nebudete plýtvat drahocenným časem, snížíte spotřebu pohonných hmot, opotřebení strojů a ve výsledku zvýšíte vaše zisky.

tablet 1.png

ODOLNÉ KOMPONENTY, NAVRŽENÉ PRO TĚŽKÉ PODMÍNKY

Unicontrol3D je navržen a instalován tak, aby přežil náročné podmínky, kterým musí stavební stroje denně odolávat.

Kabely a senzory v blízkosti pracovních nástrojů jsou chráněny odolnými kryty, takže systém může pracovat i na těch nejnáročnějších pracovištích.

unicontrol-2.jpg

MAXIMÁLNÍ FLEXIBILITA

Systém je možné nainstalovat na jakýkoli bagr, včetně malých strojů s otočným výložníkem, rýpadel s dvojitými výložníky, lze připojit naklápěcí rotátory většiny výrobců.

IMG_6163_edited.jpg

UNICONTROL CLOUD

Cloudové řešení Unicontrol vám pomůže ušetřit čas a realizovat stavbu bez vytištěných výkresů.

Pomocí několika kliknutí můžete nahrát soubory projektu z pracovní plochy počítače v kanceláři do tabletu ve stroji nebo roveru na stavbě.

cloud-solution-header-image-768x612.png

3D GRADING OPTIONS

AngleVIew_DO_with-Antennas_web-min.png

UNICONTROL DOZER

UNICONTROL COMPACT LOADER

bottom of page